Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Anker’in dört bağlantı noktalı 120W güç tuğlası, USB-C savaşçısı için üretildi

Anker’in dört bağlantı noktalı 120W güç tuğlası, USB-C savaşçısı için üretildi

Anker’in yeni sunulan 547 Şarj Cihazı, sık sık çok sayıda USB-C cihazıyla seyahat ediyorsanız veya ailenizin cihazlarını doldurmaktan sorumluysanız (aracılığıyla) göz önünde bulundurulması gereken bir güç tuğlası olabilir. 9to5Oyuncaklar). Nispeten kompakt boyutuna rağmen, aynı anda 120 W güç verebilen dört USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

120$’lık şarj cihazında telefonlar veya tabletler için iki adet 20 watt’lık bağlantı noktası ve biri 100 W’a kadar (veya 20 W bağlantı noktalarından birine takılı bir telefonunuz varsa 90 W) sağlayabilen iki adet daha yüksek güçlü bağlantı noktası bulunur.

Dört adet USB-C bağlantı noktasına sahip tuğlaları şarj etmek tam olarak yaygın değildir; bu, pek çok cihazın standartla uyumlu olması nedeniyle can sıkıcı olabilir. Artı, 120W ile, maksimum 14 inç MacBook Pro’yu ve bir telefonu aynı anda şarj edebilmeniz gerekir, ancak bunu 100 yerine 90 / 20W’da yapıyor olmanız biraz can sıkıcı olsa da / 20 (birazdan bu konuda biraz daha tuhaflığa gireceğiz).

Yüksek fiyatının yanı sıra, bu şarj cihazının birkaç tuhaflığı da var. Bazı açılır uçlara sahip olmak yerine, yaklaşık beş fit uzunluğunda bir kablo kullanır. Bu, bazı durumlar için iyi olsa da, seyahat için en kompakt şey değil (neyse ki ayrılabilir olmasına rağmen).

Ayrıca, muhtemelen çıkış watt’larını ayarladığını gösteren grafiği tutmak isteyeceksiniz. Hangi bağlantı noktasına taktığınıza ve kaç cihaz taktığınıza bağlı olarak farklı şarj hızları elde edeceksiniz. Her bağlantı noktasının ne olursa olsun 100W sağlayamaması anlaşılabilir olsa da, yalnızca prize takamayacaksınız. hiç düşünmeden güce en aç dizüstü bilgisayarınız. Neyse ki, sağdaki iki bağlantı noktası, herhangi bir yapılandırmada telefonları makul bir hızda şarj etmek için iyi olmalıdır ve hangi bağlantı noktalarının telefonlar veya daha yüksek güçlü cihazlar için atandığını gösteren küçük simgeler vardır.

Bir şeyleri hangi bağlantı noktalarına taktığınıza kesinlikle dikkat etmeniz gerekecek.
Resim: Çapa

elimizde değilmiş gibi görünse de en Henüz mükemmel şarj cihazı, bu ürün grubuna iyi bir katkı gibi görünüyor. Bir sürü USB-C cihazınız varsa ve hepsini aynı anda nispeten kompakt bir tuğla ile şarj etmeniz gerekiyorsa, 547 Şarj Cihazı kesinlikle bir göz atmaya değer.

Hala bazı USB-A cihazlarıyla yaşıyorsanız, Anker ayrıca iki USB-C bağlantı noktası ve iki USB-A bağlantı noktası olan 100W PowerPort Atom PD 4’ü de satıyor. 20 $’lık indirim kuponunu kullanırsanız şu anda Amazon’da 110 $ karşılığında alabilirsiniz (70 $ için bir USB-A bağlantı noktasına sahip 65W’lık bir sürüm de vardır). Hafif seyahat etme ve düşük güçlü cihazlar kullanma eğilimindeyseniz, RavPower ve Anker gibi markalarda bulunan iki bağlantı noktalı USB şarj cihazlarını da inceleyebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.