Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Analog Cep yakında Game Boy Camera fotoğraflarını bir SD karta kaydetmenize izin verecek

Analog Cep yakında Game Boy Camera fotoğraflarını bir SD karta kaydetmenize izin verecek

Eski Game Boy kartuşlarını çalabilen modern bir el konsolu olan Analog Pocket, Nintendo’nun klasik 1998 Game Boy Kamera aksesuarını zaten destekliyor. Ancak yaklaşan bir ürün yazılımı güncellemesiyle, Gizmodo düşük çözünürlüklü, gri tonlamalı ve yine de çektiği son derece havalı fotoğraflarla gerçekten bir şeyler yapabileceğinizi bildiriyor. Yani: onları bir microSD karta aktarın.

Game Boy Camera kartuşunun kendisi yalnızca 30 fotoğraf sakladığından, koleksiyonunuzu sürekli olarak düzenlemek istemiyorsanız bunları dışa aktarmanın bir yolunun olması önemlidir. O zamanlar Nintendo’nun resmi çözümü, bağlantı portu aracılığıyla el cihazına bağlanabilen Game Boy Yazıcı adlı küçük bir termal yazıcı aksesuarıydı. Ancak tescilli 38 mm termal kağıda olan güveni göz önüne alındığında, bu açıkçası uzun vadeli harika bir çözüm değil.

Game Boy Kamera, orijinal bir Game Boy’a takılı.
Fotoğraf Vjeran Pavic / The Verge

Sonuç olarak, yıllar içinde ortaya çıkan çeşitli üçüncü taraf ve homebrew çözümleri olmuştur. Örneğin, kamerayı modern bir yazıcıya bağlamak için 20 dolarlık bu adaptör var ve Eylül’de Gizmodo Ayrıca, Kameradan fotoğrafları çıkarabilen ve bir tarayıcıdan kablosuz olarak erişilebilir hale getirebilen bir Raspberry Pi projesi hakkında da rapor verdi.

Ancak Analog’un çözümü şimdiye kadarki en sorunsuz çözümdür – tabii ki gerçekten mükemmel el konsoluna sahip olmanız şartıyla. Gizmodo microSD kart aktarımlarını etkinleştirecek olan 1.1 üretici yazılımı güncellemesi için şu anda kesin bir çıkış tarihi olmadığını belirtiyor. Ancak piyasaya sürüldüğünde, Analog’ın sitesinden buradan indirilebilir olmalıdır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.