Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

American Airlines, sık uçan yolcu verilerini senkronize eden uygulama üzerinden The Points Guy’a dava açtı

American Airlines, sık uçan yolcu verilerini senkronize eden uygulama üzerinden The Points Guy’a dava açtı

American Airlines, seyahat ipuçları sitesi The Points Guy’a, sitenin sık uçan yolcu programının kullanım koşullarını, kullanıcıların birden fazla havayolundan tek bir yerden havayolu millerini takip etmelerini sağlayan bir uygulama sunarak ihlal ettiğini iddia ederek dava açtı. The Points Guy’ın American Airlines müşteri verilerine erişmesini veya kullanmasını ve kullanıcılarının TPG uygulaması veya sitesi aracılığıyla kendi hesaplarına erişmesine izin vermesini engelleyen bir emir arıyor. American ayrıca The Points Guy’ın American Airlines logosunu ve diğer ticari markalarını sergilemesini engellemeye çalışıyor.

Eylül 2021’de piyasaya sürülen TPG uygulaması, “kullanıcıların puanlar, miller ve sadakat programları hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olun, kazanç potansiyellerini en üst düzeye çıkarırken ve dünyayı görmek için kazanılan puanları ve milleri verimli bir şekilde nasıl yakacağını keşfederken.”

Uygulama, kullanıcıların farklı sık uçan yolcu hesaplarını birbirine bağlamasına olanak tanır. American Airlines söz konusu olduğunda, TPG uygulaması uygulama içinde AAdvantage numaranızı, şifrenizi ve soyadınızı girmenizi ister.

American Airlines tarafından açılan davada, TPG uygulamasının AAdvantage programının üyelerini, kullanıcı oturum açma bilgilerini yetkisiz bir üçüncü tarafa devrederek toplu olarak kullanım koşullarını ihlal etmeye teşvik ettiği iddia ediliyor. Havayolu, girişlerin The Points Guy’ın American’ın hüküm ve koşullarını ihlal ederek “Amerikan sunucularını istila etmesine, kullanıcıların hesaplarına erişmesine ve özel verileri toplamasına ve kamulaştırmasına” izin verdiğini söylüyor. Şikayet, The Points Guy’ı bilgisayar korsanlığı karşıtı bir yasa olan Bilgisayar Dolandırıcılığı ve Kötüye Kullanımı Yasasını ihlal etmekle suçluyor. Buna ek olarak, dava, sözleşme ihlali, izinsiz giriş, ticari marka ihlali ve telif hakkı ihlali (American Airlines logosunu sergilemek için) gibi bir dizi başka suçu da ortaya çıkarıyor.

American Airlines temsilcisi Amanda Koos, e-postayla gönderilen bir bildiride şunları söyledi: Sınır The Points Guy’ın ana şirketi Red Ventures’ın “AA.com ve AAdvantage müşteri hesabı verilerine gizli bilgilerin kullanımına ilişkin standartlarımıza uymayan bir şekilde eriştiğini” söyledi. American Airlines’ın “müşteri verilerini ve özel bilgileri inanılmaz derecede ciddiye aldığını ve bunların korunduğundan ve güvenli olduğundan emin olmak istediğini” ekledi.

Points Guy, havayolundan bir durdurma ve çekilme mektubu aldıktan sonra Delaware’deki American Airlines’a önleyici olarak dava açtı. basın bülteni, havayolunun “medya platformunun The Points Guy Uygulamasının tüketicilere maliyet ve zaman kazandıran faydalarını sağlamasını engellemeye çalıştığını” iddia etti.

The Points Guy’ın kurucusu Brian Kelly, “Tüketiciler her zaman The Points Guy App’ta kendi verilerinin kontrolü altındadır – puan ve mil yolculuklarını kolaylaştırmak amacıyla hangi sadakat programlarına ve kredi kartlarına erişilebileceğine karar verirler” dedi. e-postayla gönderilen ifade Sınır. Site, “daha akıllı seyahat edebilmeleri için puanlarına ve millerine erişim haklarını korumak için gezginler adına American Airlines’a karşı savaşmayı seçiyor” diye ekledi.

Sınır The Points Guy’a bir e-postada TPG uygulamasının AAdvantage parolalarını depolayıp saklamadığını sordu ve henüz bir yanıt almadı.

American Airlines, mahkemelerden The Points Guy’ın kullanıcıların TPG uygulaması veya web sitesi aracılığıyla AAdvantage’da oturum açmasına ve ayrıca AAdvantage şifrelerini ve diğer üye bilgilerini saklamasına izin vermesini istemektedir. Ayrıca, The Points Guy’ın American’ın “telif hakkıyla korunan materyalini”, yani American Airlines logosunu göstermesini yasal olarak engellemeye çalışıyor. Dava, ticari marka ve telif hakkı ihlalleri için yasal tazminat talep ediyor ve The Points Guy’ın American’ın müşterilerinden ve verilerinden elde etmiş olabileceği “haksız elde edilen gelirleri ve faydaları” içerecek şekilde belirtilmemiş ek zararlar talep ediyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.