Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Amazon’un Fallout TV dizisi bu yıl üretime giriyor

Amazon’un Fallout TV dizisi bu yıl üretime giriyor

Amazon’un temel aldığı TV dizisi Araları açılmak video oyunları bu yıl üretime geçiyor. Son tarih ve Çeşitlilik Cenevre Robertson-Dworet (Kaptan Marvel) ve Graham Wagner (Silikon Vadisi) projede showrunner olacak; resmi Araları açılmak Twitter hesabı retweetlendi Son tarih‘ hikayesi teyit yoluyla.

Prime Video şovunun yapımcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un yapımcıları olacak. Batı dünyası. Bethesda Game Studios’tan Todd Howard ve Bethesda Softworks’ten James Altman da yönetici yapımcılar olarak yer alıyor. Nolan ilk bölümü yönetecek Son tarih ve Çeşitlilik.

Gösteri ilk olarak Temmuz ayında duyuruldu. “Araları açılmak Joy ve Nolan yaptığı açıklamada, tüm zamanların en büyük oyun serilerinden biridir. Hollywood Muhabiri o zamanlar. “Bu delicesine yaratıcı hikayenin her bölümü, ailemiz ve arkadaşlarımızla geçirebileceğimiz sayısız saatlere mal oldu. Bu nedenle, bu devasa, yıkıcı ve son derece komik evreni Amazon Studios ile hayata geçirmek için Todd Howard ve Bethesda’daki diğer parlak delilerle ortak olmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz.”

bu Araları açılmak video oyunları, 50’li yılların ABD savaş sonrası görüntülerinden esinlenen alternatif bir gelecekte geçen kıyamet sonrası RPG’lerdir. Bethesda, 2004 yılında dizinin haklarını satın aldı ve piyasaya sürdü. serpinti 3 2008’de. En yeni ana hat oyunu, serpinti 4, çok oyunculu spinoff iken 2015 yılında çıktı serpinti 76 2018’de piyasaya sürüldü. Yaklaşan yok Araları açılmak Oyunlar açıklandı, ancak Microsoft’un Bethesda’yı satın alması nedeniyle serinin gelecekteki oyunları büyük olasılıkla Xbox ve PC platformlarına özel olacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.