Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Amazon’un en son Echo Show güncellemesi daha fazla canlı video haber sağlayıcısı ekliyor

Amazon’un en son Echo Show güncellemesi daha fazla canlı video haber sağlayıcısı ekliyor

Amazon, farklı Alexa cihazları için birkaç küçük yaşam kalitesi iyileştirmesi duyurdu. Akıllı ekranlardan oluşan Echo Show serisi, ABD’de daha fazla canlı video haber içeriği ve haber kanallarında gezinmenin daha kolay bir yolunu alıyor. Bu arada, mobil Alexa cihazları da navigasyon özelliklerini kullanırken tahmini varış zamanınızı paylaşma yeteneği kazanıyor.

ABD’deki Echo Show sahipleri için yeni canlı video içerik sağlayıcıları People TV, ET Live ve Bloomberg TV Plus’tan. Amazon, yakında daha fazlasının yolda olduğunu söylüyor. Bu yeni kanalların yanı sıra Echo Show’un mevcut canlı video ve isteğe bağlı sesli haber kanalları kitaplığına artık ekranın altında görüntülenecek yeni bir sağlayıcı listesi aracılığıyla erişilebilir.

Uyumlu Echo Show cihazları, manuel seçim sunmanın yanı sıra, Voice ID kullanarak sesinizi veya Visual ID kullanarak görünümünüzü dinleyerek size gösterdikleri haberleri kişiselleştirebilir. Visual ID, Echo Show 15 ile birlikte piyasaya sürüldü. Bu özellik, Echo Show 10 (3. nesil) ve Echo Show 8 (2. nesil) üzerinde de mevcuttur.

Echo Auto, Echo Buds, Echo Frames veya Alexa’nın yerleşik olduğu bir araba gibi cihazlarda navigasyon için Alexa’yı kullanan türden biriyseniz, yeni ETA paylaşım özelliği faydalı bir ek olabilir. Amazon, Alexa’dan “ETA evimi paylaşmasını” istemenin, akıllı hoparlörler gibi diğer Alexa özellikli cihazlarınıza tahmini varış zamanınızı bildireceğini söylüyor. Mobil Alexa cihazınız bir Android akıllı telefonla eşleştirilmişse, “Alexa, ETA’mı X ile paylaş” diyerek metin yoluyla bir ETA gönderebilirsiniz; burada “X”, kişilerinizden birinin adıdır. Amazon’un destek sayfasına göre Alexa’nın navigasyon özelliği, eşleştirilmiş akıllı telefonunuzdaki varsayılan navigasyon uygulamasından yararlanıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.