Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Amazon hala başka bir sunucu kesintisi yaşıyor, ancak Twitch yedeklendi

Amazon hala başka bir sunucu kesintisi yaşıyor, ancak Twitch yedeklendi

Amazon Web Services, teslimatları kesintiye uğratan ve güvenlik kameralarından gelen yayınları kapatan geçen haftaki olayla ilgili otopsiyi zar zor tamamladı ve şimdi AWS’nin yeniden sorun yaşadığı görülüyor. Geçen haftaki kesinti ABD-Doğu-1 bölgesindeyken, raporlar şirketin ABD-Batı sunucularına bağlantıların başarısız olduğunu gösteriyor.

Amazon sunucu çiftlikleri ağı, hayal edebileceğinizden daha fazla hizmete güç sağlar, ancak en görünür sorun işareti, Amazon’un sahip olduğu canlı yayın platformu Twitch’in şu anda çoğumuz için erişilemez olmasıdır. Destek hesabından bir tweet, “Twitch hizmetlerini etkileyen birkaç sorunun farkındayız” diyor. Birkaç dakika sonra site ve uygulama tekrar çalışmaya başladı ve bugünün sorunlarının kısa ömürlü olacağını düşündürdü.

gibi hizmetler için bağlantı kesilmesi raporları da vardır. efsaneler Ligi, değer vermek, DoorDash, Duo, Slack ve daha fazlası.

AWS Durumu sayfasındaki bir mesaj, hem US-WEST-1 hem de US-WEST-2 bölgesi için “İnternet bağlantısı sorunlarını araştırıyoruz” diyor. Son kesinti, işler normale dönmeden önce birkaç saat sürdü, ancak saat 11:01 ET itibariyle Amazon, “ABD-BATI-1 Bölgesine İnternet bağlantısının temel nedenini belirledik ve gerekli adımları attık” diyen başka bir mesaj yayınladı. bağlantıyı geri yükle. Son birkaç dakika içinde İnternet bağlantısında bir miktar iyileşme gördük, ancak tam iyileşme için çalışmaya devam ediyoruz.”

Güncelleme 15 Aralık, 11:11 ET: Twitch durumu ve AWS geri yüklemesi hakkında bilgi eklendi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.