Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Amazon deposuna hortum vurduktan sonra birden fazla ölüm doğrulandı

Amazon deposuna hortum vurduktan sonra birden fazla ölüm doğrulandı

Edwardsville, Illinois’deki bir Amazon deposu, Cuma gecesi Orta Batı ve Güney’i parçalayan şiddetli hava ve hortumların ardından çöktü. Bir rapora göre Reuters, en az iki ölüm doğrulandı ve bir dizi işçiden hala haber alınamıyor.

Illinois’in Collinsville Acil Durum Yönetim Ajansı’nın Facebook sayfasından yapılan bir paylaşımda, çöküş “toplu kayıp” olayı olarak adlandırıldı. Daha sonra, deponun büyük bir kısmının fırtına tarafından tamamen parçalandığını gösteren, olayın ardından çekilmiş bir fotoğrafı içeren bir güncelleme yayınladı.

Polis şefi Mike Fillback bu sabah düzenlediği basın toplantısında gazetecilere verdiği demeçte, yetkililerin “o sırada o tesiste kaç kişi olduğunu bulmakta zorlandığını, çünkü bunun bir set personeli olmadığını” söyledi. Amazon yönetimi, hesaba katılan personelin bir listesini oluşturmaya yardımcı olmak için olay yerindeydi, ancak Fillback, çöken binanın içinde kaç kişinin mahsur kaldığını belirlemenin hala zor olduğunu belirtiyor.

Yaklaşık 30 kişinin tesisten sağ salim çıktığı bildirildi. Bazıları otobüsle güvenli bir bölgeye taşınırken ve aileleriyle yeniden bir araya getirilirken, diğerleri olay yerinden kendi başlarına ayrılabildiler (aracılığıyla NBC Haberleri). Binada kaç kişinin olduğu belirsizliğini koruyor, ancak Fillback 50 civarında olabileceğini tahmin ediyor.

Amazon sözcüsü Richard Rocha yaptığı açıklamada, “Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliği ve refahı şu anda en önemli önceliğimizdir.” dedi. The Verge. “Durumu değerlendiriyoruz ve mevcut olduğunda ek bilgiler paylaşacağız.”

Şiddetli fırtınalardan etkilenen tek eyalet Illinois değildi. Buna göre NBC Haberleri, Kentucky’de 70 can kaybı beklenirken, arkansas’taki bir bakımevini vuran olası hortumdan sonra biri öldü. Başkan Joe Biden bir. Tweet bu sabah, yönetimin “valilerle birlikte çalışarak hayatta kalanları arama çalışmaları ve hasar tespit çalışmaları devam ederken ihtiyaçları olan şeye sahip olmalarını sağlamak için çalıştıklarını” belirtti.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.