Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Amazon çalışanları artık yalnızca bir haftalık COVID PTO’su alacak

Amazon çalışanları artık yalnızca bir haftalık COVID PTO’su alacak

Amazon, CNBC tarafından bildirildiği üzere karantinaya alınan işçiler için PTO politikasını değiştirdi ve Wall Street Dergisi. Politika, bir Amazon işe alım sayfasında hala belirtilen 14 günlük başlangıçtan itibaren bir haftaya (veya 40 saate) düştü. Engadget) ama zaten on güne kısaltılmıştı. Engadget‘nin raporu, Amazon’un çalışanlara değişiklikle ilgili bildiriminden bir alıntı içeriyor ve CDC’nin COVID için pozitif test eden kişilerin semptomları ortadan kalktığı sürece beş gün boyunca tecrit etmesi gerektiğine dair güncellenmiş tavsiyelerine atıfta bulunuyor.

Amazon, federal hükümetle birlikte politikalarını değiştirme konusunda yalnız değil. Olarak Engadget Walmart’ın ayrıca COVID sözleşmeli çalışanların aldığı PTO saatlerinin sayısını da azalttığına dikkat çekiyor. Amerikan Kurtarma Planı 30 Eylül’de sona erdikten sonra ülke genelinde hasta işçilerin korumalarını kaybettiği ve eyalet ve yerel yönetimlerin (ve bireysel işverenlerin) kuralları kendileri belirlemesine izin verdiğine dair raporlar da var.

CDC’nin Aralık sonunda yayınlanan yeni kılavuzu, önerilen izolasyon süresini on günden beşe indirdi. Halk sağlığı uzmanları bunun araştırmalarla desteklendiğini söylediler, ancak bazıları hala hasta olan çalışanların işe geri getirilmesiyle ilgili endişelerini dile getirdiler. Amazon’un gözden geçirilmiş politikasının bir kopyasına göre Sınır, “Bir haftadan fazla semptomatik kalan bireyler için ek izin seçenekleri mevcuttur.”

Bazı çalışanlar için, şirketin hastalanma konusundaki politikasından bağımsız olarak, evde kalmaları için para ödenmezse, ekonomik durumları işe geri dönmeye zorlayabilir.

Amazon, ofis çalışanlarının yüz yüze çalışmaya nasıl döneceklerine dair tek bir yönergeye sahip değil, bunun yerine bireysel ekiplerin çalışmalarının ne kadarının uzaktan yapılması gerektiğine karar vermesini tercih ediyor. Elbette bu, Amazon’un depo çalışanları, teslimat sürücüleri, AWS sunucularında çalışan BT personeli ve daha fazlası gibi şahsen yapılması gereken işler için geçerli değildir. Amazon, Kasım ayında kaldırdıktan sonra Aralık ayında depo çalışanları için maske görevini eski haline getirdi.

Amazon hemen yanıt vermedi Sınıryorum isteği.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.