Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ağır paket kaybına neden olan Zscaler kesintisi, bağlantı sorunları


Zscaler

Zscaler hizmet kesintisi, kesintiye neyin neden olduğu konusunda hiçbir bilgi olmadan müşteriler için bağlantı kaybına, paket kaybına ve gecikmeye neden oluyor.

Kesintiler Salı günü yaklaşık 8 AM EST’de gerçekleşti, Twitter’daki bazı Zscaler müşterileri “zor durumda” olduklarını iddia ederken, diğerleri BleepingComputer’a ağır gecikme ve paket kaybı yaşadıklarını söyledi.

Ne yazık ki Zscaler, VPN veya bağlantı çözümlerinde herhangi bir hizmet kesintisi belirtmedi. Şirket ayrıca herhangi bir yeni olay raporu yayınlamadı. Zscaler Güven site, bu nedenle müşteriler sorunlara neyin neden olduğunu bilmiyorlar.

BleepingComputer daha fazla bilgi edinmek için Zscaler ile iletişime geçti ve daha fazla bilgi mevcut olduğunda bu hikayeyi güncelleyecektir.

Bu gelişmekte olan bir hikaye.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.