Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Adobe, iPad’deki Photoshop’a iki masaüstü aracı daha getiriyor

Adobe, iPad’deki Photoshop’a iki masaüstü aracı daha getiriyor

Adobe, iPad için Photoshop’u iki önemli yeni araçla güncelledi – uygulamanın masaüstü sürümünde temel dayanak oluşturan ancak şimdiye kadar mobil cihazlarda bulunmayan leke ve sünger araçları.

Leke aracı (adından da anlaşılacağı gibi) çizgileri veya renkleri bulanıklaştırmaya ve birbirine karıştırmaya yardımcı olmak için kullanılır ve çeşitli modların (normal, koyulaştırma, açıklaştırma, renk tonu dahil) yanı sıra efektin boyutunu ve gücünü ayarlamak için olağan ayarlarla birlikte gelir. , doygunluk, renk ve parlaklık). Öte yandan sünger aracı, rengi doyurarak veya doygunluğunu azaltarak görüntüleri rötuşlamaya yardımcı olur ve kullanıcıların görüntülerinin ve sanat eserlerinin ne kadar canlı görüneceğini ince ayar yapmalarına olanak tanır.

Ayrıca Adobe, M1 destekli Mac’ler için önemli performans iyileştirmeleri ekleyerek, masaüstünde Premiere Pro için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte, tüm M1 Mac’ler artık DCI 4K ve 8K HEVC formatları için donanım hızlandırmalı dışa aktarmalarla çalışıyor ve Adobe’nin “önemli ölçüde daha hızlı performans” sağlayacağını söylüyor.

Ayrıca Adobe, en yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarda bulunan M1 Max ve M1 Pro yongalarındaki ProRes videoları için beş kata kadar daha hızlı performans sunan donanım hızlandırma da sunuyor. Entegre Intel GPU’lara sahip Windows kullanıcıları, video oynatmadaki iyileştirmelerle de destek alıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.