Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Activision Blizzard bu yıl The Game Awards’ta rol alamayacak

Activision Blizzard bu yıl The Game Awards’ta rol alamayacak

The Game Awards’ın baş yapımcısı ve sunucusu Geoff Keighley, adaylıkları dışında Activision Blizzard’ın “bu yılki #TheGameAwards bir parçası olmayacağını” onaylamak için bir tweet attı. Bu iddialar ışığında şirketin zehirli kültürüiddialarının yanı sıra CEO Bobby Kotick’in taciz ve taciz geçmişi.

ile yapılan bir röportajda The Washington Post, Keighley, Activision Blizzard’ın ödül şovundan potansiyel olarak çıkarılmasını ima ederek, şirketle olan durumu geliştiricilerine veya çalışanlarına zarar vermeden nasıl “yönlendirecek” düşündüğünü belirtti.

Activision Blizzard’ın bu yılki Oyun Ödülleri’nde bir rolü olmayacak olsa da, şirket yine de gösteri üzerinde biraz etki edebilir. Rob Kostich, Activision Blizzard başkanı Oyun Ödülleri’nin danışmanlar kurulu. Yönetim kurulu, hangi oyunların adaylık ve ödül alacağı konusunda söz sahibi olmasa da, Oyun Ödülleri’nin “misyonunu yönlendirmesine ve ilerletmesine” yardımcı olur.

Diğer oyun şirketleri Activision Blizzard’ı çevreleyen tartışmalar hakkında konuştular, PlayStation şirket çapında bir bildirim gönderiyor iddiaları kınamak ve Xbox patronu Phil Spencer diyor Microsoft’un şirketle ilişkisini yeniden değerlendirdiğini.

Keighley yazısında, “Herhangi bir şirkette veya herhangi bir toplulukta istismar, taciz veya yırtıcı uygulamalara yer yoktur.” dedi. “Herkesin dünyanın en iyi oyunlarını oluşturmak için kendini güvende hissetmesi için daha iyi ve daha kapsayıcı bir ortam oluşturmak için hep birlikte çalışmalıyız.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.