Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Açık Web Dokümanları Tanıtımı

Açık Web Dokümanları Tanıtımı

Web platformu teknolojileri için yüksek kaliteli belgeler, paylaşılan, açık dijital altyapımızın kritik derecede önemli bir bileşenidir. Bugün, halka tanıtmaktan heyecan duyuyorum Web Dokümanlarını Aç, Google, Microsoft, Mozilla, Coil, W3C, Samsung ve Igalia arasında ortak bir proje. Herkes için açık ve kapsayıcı olan web platformu teknoloji belgelerinin stratejik olarak oluşturulması ve uzun vadeli bakımı etrafında bir teknik yazarlar topluluğunu desteklemek için tasarlanmıştır.

Bu yeni bir dokümanlar platformu değil: Açık Web Dokümanları bunun yerine mevcut platformlarla yakından çalışıyor ve şu anki önceliği MDN Web Belgeleri. Herhangi bir satıcı veya kuruluştan bağımsız olarak, fiili standart kaynaklar üzerindeki web platformu belgelerinin uzun vadeli sağlığını sağlamak için oluşturulmuştur. Tam zamanlı personel, topluluk yönetimi ve Open Web Docs’un ortak kuruluşlar ağı aracılığıyla, bu kaynakların temel web platformu teknolojilerinin belgelerini daha iyi korumasını ve sürdürmesini sağlar. Open Web Docs, yeni dokümantasyon siteleri oluşturmak yerine, bizim katkılarımızla mevcut platformları geliştirmeye kendini adamıştır.

Başını aşmak Web Dokümanlarını Aç ve lansman gönderisi ve SSS daha fazla öğrenmek için!

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.