Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

ABD havaalanları Rus yanlısı bilgisayar korsanları tarafından DDoS saldırılarında kapatıldı


uçak

Rus yanlısı hacktivist grup ‘KillNet’, ABD’deki bazı büyük havaalanlarının web sitelerine büyük ölçekli dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırıları düzenleyerek onları erişilemez hale getirdiğini iddia ediyor.

DDoS saldırıları, bu siteleri barındıran sunucuları çöp isteklerle boğdu ve yolcuların bağlantı kurmasını ve tarifeli uçuşları hakkında güncellemeler almasını veya havaalanı hizmetleri rezervasyonu yapmasını imkansız hale getirdi.

Şu anda kullanılamayan havaalanı web sitelerinin dikkate değer örnekleri arasında, ülkenin daha büyük hava trafiği merkezlerinden biri olan Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havaalanı (ATL) ve aralıklı olarak çevrimdışı olan veya yanıt vermesi çok yavaş olan Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX) bulunmaktadır.

Atlanta havaalanı web sitesi çevrimdışı
Atlanta havaalanı web sitesi erişilemiyor

Veritabanı bağlantısı hatalarını döndüren diğer havaalanları arasında Chicago O’Hare Uluslararası Havaalanı (ORD), Orlando Uluslararası Havaalanı (MCO), Denver Uluslararası Havaalanı (DIA), Phoenix Sky Harbor Uluslararası Havaalanı (PHX), bazıları Kentucky, Mississippi ve Hawaii’de yer alır. .

KillNet, hacktivist grup üyelerinin ve gönüllülerinin yeni hedefler elde etmek için bir araya geldiği Telegram kanalında dün alan adlarını listeledi.

KillNet, Telegram'daki hedeflerin listesini duyurdu
KillNet hedeflerin listesini açıklıyor

Kaynaklarını tüketmek ve meşru kullanıcılar tarafından kullanılamaz hale getirmek amacıyla sahte istekler ve hedeflere yönelik çöp trafiği oluşturmak için özel yazılımlara güveniyorlar.

Bu durumda, DDoS saldırıları uçuşları etkilemez, ancak yine de önemli bir ekonomik sektörün işlevi üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir ve ilgili hizmetleri kesintiye uğratmak veya geciktirmekle tehdit eder.

KillNet daha önce Ukrayna’nın yanında yer alan ülkeleri hedef almıştı. Romanya ve İtalya“alt grup” Lejyonu anahtara basarken Norveççe ve litvanyaca benzer nedenlerle kuruluşlar.

Ukrayna’daki savaş yeni bir aşamaya girerken, Rus yanlısı tehdit aktörleri ve bilgisayar korsanları, batı dünyasındaki sinirsel organizasyonlara karşı misilleme amaçlı siber saldırılarını artırmaya çalışıyor.

Rusya’nın başlıca askeri rakibi olan NATO’nun fiili lideri olan ABD, Ukrayna’ya savaşın başından itibaren istihbarat ve teçhizat sağladı, ancak şimdiye kadar DDoS saldırıları, özellikle duyurudan sonra AB hedeflerine odaklanmış gibi görünüyordu. yaptırımlardan.

KillNet’in hedefleme kapsamı yalnızca ABD’yi içerecek şekilde genişletildi geçen hafta DDoS grubu Colorado, Kentucky ve Mississippi’deki hükümet web sitelerine ılımlı bir başarıyla saldırdığında.

H/T Dominik Alvieriİlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.