Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

911 arama hatasını düzeltmek için Android için Microsoft Teams güncellemesini şimdi yükleyin

911 arama hatasını düzeltmek için Android için Microsoft Teams güncellemesini şimdi yükleyin

Microsoft Teams, Android kullanıcılarının 911’i aramasını önleyebilecek tehlikeli hata için bir düzeltme yaptı – ve en son olarak yüklemek isteyeceksiniz (üzerinden Android Polisi). Konuyla ilgili analizinde Orta, Mishaal Rahman, kıdemli teknik editör Esper, Microsoft’un Teams uygulamasına yönelik bir güncelleştirmede sorunu düzelttisini açıklar.

Reddit’teki bir kullanıcı, Pixel 3’lerinden 911’i aramaya çalışırken hatayı keşfetti ve Google’dan bir açıklama istedi. Şirket, sorunun Android işletim sistemi ve Teams uygulaması arasındaki “istenmeyen bir etkileşim” tarafından tetiklendiğini söyledi. Yalnızca Android 10 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran cihazlara sahip ve Teams uygulamasının yüklü olduğu ancak oturum açmadığı kullanıcıları etkiler. Ancak, Google yine de Android 10 veya üstü olan tüm kullanıcılara Teams’i kaldırmalarını tavsiye etti.

Ancak Teams’i kaldırmadıysanız, en kısa sürede güncellediğinizden emin olun. Rahman, 1416/1.0.0.2021194504 sürümünün, uygulamaların telefon görüşmeleri yerleştirmesine ve almasına izin veren bir işlev olan Android işletim sisteminde PhoneAccount sınıfının yinelenen örneklerini oluşturduğunu bulduğu sorunu çözdüğunu belirtiyor. Bununla birlikte, arama özelliğine sahip birçok Android uygulaması bir PhoneAccount örneği oluşturacaktır, ancak Teams söz konusu olduğunda, kullanıcı oturum açmamışken uygulamaya eriştiklerinde çok fazla oluşturuyordu.

Rahman, güncellenmiş sürümün yinelenen PhoneAccount bulut sunucuları oluşturmadığını ve başlatıldığında daha önce oluşturulmuş PhoneAccount örneklerini de temizleyeceğini belirtiyor. Google ayrıca 4 Ocak’ta Android’e bir güncelleme yayınlamayı planlıyor, bu yüzden umarım bu kendi ucunda yanlış giden her şeyi düzeltmeye yardımcı olur. Microsoft Teams’in güncellenmiş sürümünü Google Play Store’dan yükleyebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.