Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

22 değişiklikle yayınlanan Windows 11 KB5016691 önizleme güncellemesi


Windows 11

Microsoft, 22 düzeltme veya iyileştirme ile Windows 11 için isteğe bağlı KB5016691 Önizleme toplu güncelleştirmesini yayımladı.

Bu Windows 11 toplu güncelleştirmesi, Microsoft’un Ağustos 2022 aylık “C” güncelleştirmesinin bir parçasıdır ve kullanıcıların Eylül 2022 Yaması Salı günü gelecek düzeltmeleri test etmelerine olanak tanır.

Önizleme güncellemeleri güvenlik düzeltmeleri içermediğinden isteğe bağlıdır ve otomatik olarak yüklenmez.

Windows kullanıcıları, KB5016691 güncellemesini şuraya giderek yükleyebilir: Ayarlarüzerine tıklayarak Windows güncelleme, ve seçme ‘Güncellemeleri kontrol et.’ Bu isteğe bağlı bir güncelleme olduğundan, Windows 11 güncellemeyi yüklemeden önce indir ve yükle düğmesine tıklamanız istenecektir.

Windows 11 kullanıcıları, KB5016691 güncellemesini şu adresten indirip manuel olarak yükleyebilir: Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Windows 11 KB5016691’deki yenilikler

KB5016691 güncelleştirmesini yükledikten sonra Windows 11, yapı numarasını 22000.918 olarak değiştirecektir.

Windows 11 KB5016691 toplu güncelleştirme önizlemesi, aşağıda vurgulanan 12 tanesiyle birlikte 22 iyileştirme veya düzeltme içerir:

  • Yeniden başlattıktan veya yeniden yükledikten sonra yazıcınızın arızalanmasına neden olabilecek USB ile yazdırma ile ilgili bir sorunu giderir.

  • Windows 11 SE’nin bazı Microsoft Store uygulamalarına güvenmesini engelleyen sorunu giderir. Bu, güvenilmeyen uygulamayı indirmenizi engelleyebilir.

  • Bir ilerleme çubuğu ayarından sonra belirli Bluetooth ses kulaklıklarının çalmayı durdurmasına neden olabilecek bir sorunu giderir.

  • IE modunu kullandığınızda Microsoft Edge’in yanıt vermemesine neden olan bilinen bir sorunu giderir. Bu sorun aynı zamanda bir iletişim kutusuyla etkileşim kurmanızı da engeller.

Bu vurgulanan düzeltmelere ek olarak Microsoft, fidye yazılımlarına ve gelişmiş saldırılara karşı koruma sağlamak için Microsoft Defender’da yapılan iyileştirmeler de dahil olmak üzere Windows 11’e üç yeni özellik sunuyor.

  • BT yöneticilerine uzaktan dil ve dille ilgili özellikler ekleme olanağı verir. Ek olarak, artık birkaç uç nokta yöneticisi arasında dil senaryolarını yönetebilirler.

  • Sunucu İleti Bloğu (SMB) Sıkıştırmasını yapılandırdıysanız, boyutundan bağımsız olarak bir dosyayı sıkıştırır.

  • Endpoint için Microsoft Defender’ın fidye yazılımlarını ve gelişmiş saldırıları belirleme ve engelleme yeteneğini geliştirir.

Bu güncelleme ayrıca, etki alanı denetleyicisi yeniden başlatmaları ve L2TP VPN bağlantı sorunları için düzeltmeleri içerir. Ocak 2022 güncellemelerinden kaynaklanan.

Microsoft, bu güncelleştirmede Microsoft Outlook aramasının son e-postaları göstermeyebileceği bilinen tek bir sorun olduğunu söylüyor.

KB5016691 sürüm notları, “Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra, XPS Viewer, bazı Japonca ve Çince karakter kodlamaları da dahil olmak üzere bazı İngilizce olmayan dillerdeki XML Kağıt Belirtimi (XPS) belgelerini açamayabilir” diye açıklıyor.

“Bu sorun hem XML Kağıt Belirtimi (XPS) hem de Açık XML Kağıt Belirtimi (OXPS) dosyalarını etkiler.”

Geliştirmelerin ve düzeltmelerin tam listesini şu adreste bulabilirsiniz: KB5016691 destek bülteni.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.