Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

2022 için en ucuz dizüstü bilgisayar

2022 için en ucuz dizüstü bilgisayar

En ucuz dizüstü bilgisayarlar 800 dolardan daha ucuza giderek daha iyi hale geliyor. Sorulması gereken soru şudur: En önemli olan nedir ve neyi feda etmeye hazırsınız? En ucuz dizüstü bilgisayarlar bile her alanda mükemmel değildir – bazı güçlü yönleri vardır, ancak fiyat etiketlerini elde etmek için köşeleri keserler. Dokunmatik ekrana, birinci sınıf görünümlü kasaya, HDMI bağlantı noktasına, arkadan aydınlatmalı klavyeye veya ekran kalemi desteğine sahip bütçeye uygun bir dizüstü bilgisayar bulabilirsiniz, ancak bu özelliklerden hangisini en çok istediğinizi ve hangilerini yapabileceğinizi düşünmeniz gerekebilir. olmadan.

2022’nin en ucuz dizüstü bilgisayarı için seçimimiz, Windows 10 çalıştıran HP Envy x360 13’tür. Envy’nin, 800 doların altındaki fiyatların yanı sıra birçok premium dizüstü bilgisayarı geride bırakan bir kalite, performans ve pil ömrüne sahip olduğunu düşünüyoruz. Ancak 800 doların altındaki düzinelerce sistemi test ettik ve bu listede Lenovo, Acer, Samsung, HP ve daha pek çok modele sahibiz.

2022’nin diğer en ucuz dizüstü bilgisayarları arasında Lenovo Chromebook Duet ve Acer Chromebook Spin 713 yer alıyor. Bu dizüstü bilgisayarların çoğu aynı zamanda en iyi dizüstü bilgisayarlarımızda, en iyi Chromebook’larımızda ve en iyi öğrenci dizüstü bilgisayar listelerimizde görünüyor.

2022’nin en ucuz dizüstü bilgisayarı için seçtiklerimizin çoğu şu anda Chromebook’lardır. Chromebook’ların çoğu durumda 500 doların altında bir dizüstü bilgisayar arayan müşteriler için en uygun fiyatlı seçenek olduğuna ve bu fiyat noktasındaki çoğu Windows dizüstü bilgisayardan daha iyi teknik özellikler, özellikler ve yapı kalitesi sunma eğiliminde olduğuna inanıyoruz. Gelecekte bu sayfaya 500 doların altında daha fazla Windows dizüstü bilgisayarı eklemeyi umuyoruz ve bu sürümleri yakından takip ediyoruz.


HP Envy x360 13, 2022’nin en ucuz dizüstü bilgisayarıdır.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

2022’nin en ucuz dizüstü bilgisayarı

HP’nin Envy x360 13, şu anda 860 ABD doları karşılığında mevcut, 800 doların altında satın alabileceğiniz en iyi bütçeli dizüstü bilgisayar. Yüksek kaliteli ve sağlam dönüştürülebilir yapısıyla, fiyatının iki katına mal olması gereken bir cihaz gibi görünüyor. Gerçekten mükemmel bir klavye ve parlak, renkli bir ekran dahil olmak üzere birçok başka harika özelliğe de sahiptir. İçeride de olağanüstü. AMD Ryzen işlemcisi sayesinde sistem, tüm gün pil ömrü ve çok akıcı performans sunar – hatta hafif oyunların üstesinden gelebilir. (Intel seçenekleri de mevcuttur.)

Kıskançlıkla ilgili bazı küçük şikayetlerimiz var elbette. Ekran, çoklu görev için sıkışık bir en-boy oranı olan 16:9’dur. Test birimimiz biraz sınırlı bir bağlantı noktası seçimine sahipti (özellikle Thunderbolt ve HDMI desteği eksikti) ve önceden yüklenmiş bazı bloatware ile birlikte geldi. Ancak bunların hiçbiri Envy’nin fiyat noktasında anlaşma bozucu değil. Genel olarak, bütçe alışverişi yapanlar bu makineyle çok az şey isteyeceklerdir.

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar 2020: HP Envy x360 13

HP Kıskançlık x360 13

HP Envy x360 13, mükemmel işlemci seçeneklerine sahip güzel bir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayardır.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Lenovo Chromebook Duet

Lenovo Chromebook Duet, 500 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayardır.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

500 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Kesinlikle işi bitiren saçma sapan ucuz bir Chromebook arıyorsanız, kesinlikle 260 dolarlık Lenovo Chromebook Duet’e bakmalısınız. Duet, bir kickstand ve klavye kapağı ile birlikte gelen 10 inçlik alüminyum alaşımlı bir Chrome OS tablettir. Sağlam ve şık görünüyor ve kolayca tablet veya PC olarak işlev görebilir. Ama taviz vermiyorsun fazla bu cihazın küçük boyutu için çok fazla performans; düzinelerce sekme ve uygulama çalıştırmadığınız sürece sorun yok. Testlerimizde 11 saatten fazla pil ömrü elde ettik ve bu da onu geçen yıl gördüğümüz en uzun ömürlü Chromebook’lardan biri haline getirdi.

Chromebook Duet hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, ekranın oldukça küçük olmasıdır – sadece 10,1 inç. Bu, genç bir öğrenci (özellikle dokunma özelliği ile) ve bir yetişkinin not alma, Netflixing ve benzerleri için ikincil cihazı için iyi bir boyuttur, ancak yeterince iyi değilseniz, birincil iş cihazı için ideal bir boyut değildir. biraz göz kırpma.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Acer Chromebook Spin 713

Acer Chromebook Spin 713, satın alınabilecek kapaklı Chromebook’tur ve 800 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biridir.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

Chrome OS’li en iyi bütçeli dizüstü bilgisayar

Kapaklı form faktörüne sahip daha geleneksel bir Chromebook’u tercih ederseniz, 329 $’lık Acer Chromebook Spin 713, her yönüyle mükemmel olan uygun fiyatlı bir seçenektir. Keskin bir resim ve bol miktarda dikey alan ile parlak, canlı renkler sunan muhteşem bir 3:2 ekrana sahiptir. Ekran tek başına Chromebook Spin 713’ü öne çıkaracak, ancak harika bir klavye, tüm gün pil ömrü ve USB-C’ye ek olarak bir HDMI dahil kapsamlı bir bağlantı noktası seçimi dahil olmak üzere bir dizi başka güçlü yönü de var. , USB-A ve bir microSD yuvası.

Acer Chromebook Spin 713

Acer Chromebook Spin 713, 2021’de satın alınacak en iyi kapaklı Chromebook için hala en iyi seçeneklerimizden biri.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Asus Chromebook Ayrılabilir CM3

Asus Chromebook Ayrılabilir CM3, yerleşik kalemi olan en ucuz dizüstü bilgisayardır.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

Kalemli en ucuz dizüstü bilgisayar

Duet’in boyutunu ve ayrılabilir form faktörünü beğendiyseniz, ancak biraz daha lüks bir şey için harcama yapmaya istekliyseniz, Asus Chromebook Ayrılabilir CM3’ü daha iyi bir seçim olarak bulabilirsiniz. Duet gibi, CM3 de kumaş kaplamalı, ayaklı ve çıkarılabilir ekranlı 10,5 inç 16:10 Chrome OS tablettir. Ancak CM3’ün destek ayağı birden çok şekilde katlanır: tableti bir dizüstü bilgisayar gibi dik tutmak için uzunlamasına katlayabilir veya kısa yoldan katlayıp tableti yatay olarak dik tutabilirsiniz. Ayrıca, yerleşik bir USI kalemi ve şaşırtıcı miktarda seyahat sağlayan geniş tuşlarla birlikte gelir. Pil ömrü de oldukça etkileyiciydi: Ortalama 13 saate yakın sürekli çalışma yaptık.

CM3’ün Duet’in (ve deneyebileceğiniz diğer ucuz dizüstü bilgisayarların) biraz gerisinde kaldığı yer, güçtür. MediaTek işlemcisi, daha pahalı tekliflere kıyasla biraz yavaş olabilir. Ancak CM3, 400 doların altındaki fiyatıyla hala şaşırtıcı sayıda avantaj sunuyor ve harika bir öğrenci sürücüsü veya ikincil cihaz yapıyor.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: HP Pavilion Aero 13

HP Pavilion Aero 13, neredeyse hiçbir ağırlığı olmayan 13 inçlik bir güç merkezidir.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

800 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Envy x360’tan daha ince ve daha hafif, aynı zamanda kategoride en iyi performansı sunan, bütçeye uygun bir Windows dizüstü bilgisayar arıyorsanız, 669 $’lık HP Pavilion Aero 13 sizin için iyi bir seçimdir. Alabileceğiniz ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar için en hızlı işlemcilerden biri olan sekiz çekirdekli güçlü bir Ryzen işlemciye sahiptir. Sadece iyi performans göstermekle kalmıyor, aynı zamanda sadece 2,1 pound ile inanılmaz derecede hafif ve göz kamaştırıcı derecede parlak 16:10 ekranla geliyor. Pil ömründe de göze çarpıyor — Ortalama olarak neredeyse 11 saat kesintisiz çalışma yaptım.

HP, bu fiyat noktasında bu avantajları elde etmek için birkaç köşeyi kesmek zorunda kaldı. Modelimizdeki ses harika değildi ve cihaz bazı ucuz bloatware yüklü olarak gönderildi. Ancak Pavilion Aero 13 hemen hemen her yönden mükemmeldir ve işlevsel, ucuz bir Windows PC arıyorsanız sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

HP Pavilion Aero 13, arka planda oyun alanı bulunan kırmızı bir piknik masasında açılır.  Ekran, ortasında çok renkli bir bulut bulunan siyah bir masaüstü arka planı görüntüler.

HP Pavilion Aero 13

Birçok yönden daha pahalı Envy x360 13’e benzeyen HP Pavilion Aero 13, hem inanılmaz derecede hafif hem de güçlü, yüksek kaliteli, ekonomik bir dizüstü bilgisayardır. Şu anda, promosyon koduyla yükseltilmiş yapılandırmada yaklaşık 240 $ tasarruf edebilirsiniz HP21LDS5.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Samsung Galaxy Chromebook 2

Samsung Galaxy Chromebook 2, satın alabileceğiniz en kırmızı Chromebook ve 800 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biridir.
Fotoğraf Amelia Holowaty Krales / The Verge

Cesur bir görünüme sahip uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar

Kalabalığın arasından sıyrılan uygun fiyatlı bir Chromebook arıyorsanız, 549 dolarlık Galaxy Chromebook 2 listenizde olmalı. Cesur bir “fiesta kırmızısı” renginde gelir (karıştırmayı tercih ederseniz normal bir grinin yanı sıra). Bu, ekran kalemi desteğiyle dönüştürülebilen bir dokunmatik ekrandır (ancak kalem dahil değildir).

Tasarımın yanı sıra Galaxy Chromebook 2, bir Chromebook’ta gördüğümüz en iyi ekranlardan biri olan mükemmel bir QLED paneli içerir. Ayrıca sağlam bir klavye, iyi pil ömrü (ortalama 7 saat 21 dakika sürekli çalışma) ve iki USB-C bağlantı noktası, bir microSD yuvası ve bir kulaklık jakı içeren bir bağlantı noktası seçimi elde edersiniz. Kolayca satın alabileceğiniz en iyi Chromebook’lardan ve aynı zamanda en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biridir.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Microsoft Surface Go 2

Microsoft Surface Go 2, 2022’de 800 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biridir.
Fotoğraf Dieter Bohn / The Verge

Surface hayranları için en ucuz dizüstü bilgisayar

399 $’lık Surface Go 2, normal bir iPad boyutunda olan 10,5 inçlik bir tablettir. Klavye kapağını ayrıca satın almanız gerekecek, ancak daha düşük fiyatlı bir model satın alıyorsanız, genel paket hala oldukça uygun.

Surface Go 2’yi Pentium Gold veya Core m3 işlemci ile yapılandırabilirsiniz. Bunlar en süslü veya en güçlü işlemciler değil, ancak sistem, özellikle bir seferde yalnızca bir görev yapmanız gerekiyorsa, akış ve tarama ihtiyaçlarınız için hala yeterli olmalıdır. Herhangi bir Windows uygulamasını çalıştırabilir, taşıması kolaydır ve sağlam bir ikincil bilgisayar yapar.

En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Microsoft Surface Go 2

Yüzey Git 2

Microsoft’un Surface Go 2’si, çıkarılabilir klavyesi ve uyumlu kalemi olan tam özellikli bir Windows tabletidir. Sağlam bir web kamerası ve sağlam bir destek ayağı ile hafif ve kompakttır.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Acer Swift 3

Acer Swift 3, satın alabileceğiniz en iyi üniversite dizüstü bilgisayarlarından ve 800 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biridir.
Fotoğraf Monica Chin / The Verge

En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı

En ucuz dizüstü bilgisayarların çoğu lise ve üniversite öğrencileri için iyi seçenekler olabilir, ancak Acer Swift 3’ün olağanüstü dayanıklı yapısı onu sırt çantasıyla çarpma ve yemekhane dökülmeleri için mükemmel bir seçim haline getiriyor. 14 inçlik ekranı, ev ödevi çoklu görev için buradaki bazı 13 inçlik makinelerden daha fazla alan sağlar.

Ancak Swift 3’ün öne çıkan özelliği Ryzen 4000 işlemcileri. Günlük çoklu görev iş yükümüzün üstesinden gelmek için mükemmel bir iş çıkaran ve aynı zamanda yedi saatlik pil ömrü sunan bir modeli Ryzen 7 4700U ile test ettik.

Dışarıdan, Swift 3 satın alabileceğiniz en ince veya en güzel dizüstü bilgisayar değil, ancak çoğu alanda sağlam bir performans sergiliyor. USB-C, USB-A ve HDMI dahil her türlü bağlantı noktasına sahiptir. Arkadan aydınlatmalı klavye hoş bir tıklamaya sahip ve güvenilir bir entegre parmak izi okuyucusuna da sahip.

Acer Swift 3'ün kapağı kapandı.

Acer Swift 3

Acer’ın Swift 3 dizüstü bilgisayarında 14 inç 1080p IPS ekran, AMD Ryzen 5 işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB SSD bulunuyor. Ayrıca, kolay oturum açma için bir parmak izi okuyucusuna ve arkadan aydınlatmalı bir klavyeye sahiptir, bu da düşük ışık koşullarında yazmayı çok kolaylaştırır.


En Ucuz Dizüstü Bilgisayar 2022: Lenovo Yoga C740

Lenovo Yoga C740, her türlü kullanım durumu için sağlam bir alüminyum dizüstü bilgisayardır ve onu 800 doların altındaki en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biri yapar.
The Verge için Avery White’ın fotoğrafı

Olağanüstü yapıya sahip ucuz bir dizüstü bilgisayar

Yoga C740, bir dizüstü bilgisayarın alabileceği kadar basittir. Sağlam bir alüminyum yapıya ve mükemmel kalitede 10. Nesil Intel işlemcilere sahiptir. Cihazın sesi bizi hoş bir şekilde şaşırttı – klavyenin yan taraflarındaki yukarı doğru çıkan hoparlörler güzel bir surround ses deneyimi sunuyor. Hem klavye hem de dokunmatik yüzey kullanımı oldukça rahat. Şikayet edilecek ve coşkuyla övülecek pek bir şey yok – iyi yapılmış bir alüminyum kasaya ve sağlam bir çerçeveye sahip 800 doların altında bir Windows dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Yoga’yı arıyorsunuz.

C740, artık bir yaşında, ancak bu, onu çok uygun fiyatlarla alabileceğiniz anlamına geliyor. Kısa bir süre sonra halefi Yoga 7i’yi incelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Lenovo Yoga C740

Lenovo Yoga C740, mantıklı ve güvenilir bir dizüstü bilgisayar isteyen her kullanıcı için harika.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.