Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

2021: The Verge’de sanatta bir yıl

2021: The Verge’de sanatta bir yıl

2021 yılının sonlarına yaklaşırken, Sınır‘in sanat ekibi, favori parçalarımızdan bazılarını yansıtmak için geçen yıla baktı. Ekibimiz çok çeşitli orijinal sanat eserleri üretti: enerjinin geleceğinin büyüleyici fotoğraflarından, son 10 yılı temsil eden illüstrasyonlara kadar. Sınır yıldönümü sayımız için, incelemelerimiz için düzinelerce çarpıcı çekime, bir sürü tavuk kanadı fotoğraf çekimine. Aşağıda incelemelerimizden, özel sayılarımızdan, hediye rehberlerimizden, özelliklerden ve daha fazlasından en iyi fotoğraf ve illüstrasyonlarımızdan bir seçki yer almaktadır.

sınır 10

Micha Huigen’in çizimi

On yıllık yayıncılığı işaretlemek için Sınır, on yıllık teknoloji kapsamına baktık ve sonra ne olabileceğini inceledik. Micha Huigen’in sanatı bunu damıtıyor…

Okumaya devam et…

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.