Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

100 telefonla İstanbul trafiğini kilitlemek: Google Maps’i trolledik!

100 telefonla İstanbul trafiğini kilitlemek: Google Maps’i trolledik!


Son birkaç gündür ShiftDelete.Net toplumsal medya hesaplarına göz attıysanız Samet’in önünde duran 100 adet akıllı telefonu görmüşsünüzdür. Ofis içerisinde gözü kapalı telefonu varsayım etme challenge, takipçilerle bu masadaki telefonların toplam fiyatını iddia etme challenge üzere içerikler yaptık. 100 telefonla olan içeriklerimizi görmek için ShiftDelete.Net Instagram hesabını, 100 telefonla Google Maps’i trolleme içeriğimiz içinse ShiftDelete.Net YouTube kanalını takip etmeyi unutmayın! İşte detaylar…

100 telefonla evvel Google Maps’i akabinde İstanbul trafiğini trollemek!

Teknoloji ofisinde nasıl eğlenilir? Sorusuna karşılık olan bir görüntü ile beraberiz. ShiftDelete.Net grubundan Şevval ve Samet sizler için neredeyse 100 adet akıllı telefon ve bir market otomobilini kullanarak Google Maps’i trollemeye çalıştı. Bu eğlenceli görüntümüzü ve başka içeriklerimize göz atmak için ShiftDelete.Net YouTube kanalına abone olmayı unutmayın. İşte görüntümüz ve yeterli seyirler…

ShiftDelete.Net ofisinin çılgın grubundan parlak bir fikir ile karşınızdayız. Bu videomuzda evvel ofisimizin deposundaki tüm akıllı telefonları çıkartıyoruz akabinde da “bu bize yetmez” diyerek ofisteki arkadaşlarımızın da telefonlarını topluyoruz. Daha sonra bir market arabasının içine hepsini yerleştiriyoruz.

Evet market arabası hayli pahalı lakin mevzu Google Maps’i trollemek! Daha sonra tüm telefonları internete bağlıyoruz ve Levent’te kısa bir cins atıyoruz. Burada hedefimiz telefonları bir ortada gezdirerek aslında bir tane bile otomobilin olmadığı sokaklarda trafik yaratmak. Bu misyon için Şevval ve Samet yanlarına aldıkları market otomobiliyle size kısa bir Levent tipi attırıyor.

Peki sizce Google Maps’i trolleyebildik mi? Varsayımınızı görüntüyü izlemeden haberimize yorum olarak bırakın. Daha sonra görüntümüzü izleyin varsayımınızın ne kadar yanlışsız olduğunu test edin! Daha fazla içerik için ShiftDelete.Net toplumsal medya hesaplarını ve ShiftDelete.Net YouTube kanalını takip etmeyi unutmayın…

Kaynak: https://shiftdelete.net/100-telefon-google-maps-kandirmak

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.